Klima Arıza Bakım Montaj Servis Hizmeti

Göktuğ Servis Merkezi Olarak Ev ve İşyerlerinde Kullanmakta Olduğunuz Klimalarınızın Arıza Bakım Montaj İşlemlerini Yetki Belgeli Teknisyen Arkadaşlarımız İle Yapmaktayız.

Klimalarınızda Yaptığımız İşçilik ve Değişim Yapılan Yedek Parçalarınız Firmamız Tarafından Bir Yıl Süre İle Garanti Altına Alınmaktadır.

Arıza Tekrarında Servis Teknisyenlerimiz Aynı Gün İçerisinde Klimalarınıza Gerekli Müdahaleyi Yaparak Herhangi Bir Ücret Talep Etmemektedir.

Klimalarınızın Taşınma Esnasında Yetkili Servis Personeline Söktürmenizi Öneriyoruz.

Bilinçsiz Kimselerin Klimaları Sökmesi Durumunda İçerisinde Sogutma ve Isıtma Amaçlı Kullanılan Gaz Bosalmakta ve Tekrar Montaj Aşamasında Siz Klima Kullnıcılarına Ekstra Masraf Açmaktadır.

Klimalarınızın Bakımlarını Her Altı Ayda Bir Mutlaka Konusunda Uzman Firmalara Yaptırınız.

Bakımları Yapılmayan Klimalar Sağlığınızı Önemli Ölçüde Tehdit Etmektedir.

Bulunduğu Ortamdaki Tozları Filtrelerine Çeken Klimalar Zamanla Dolarak Verimini Düşürmekle Berber Ortama Hep Kötü Kotu Hemde Mikrop Yaymaktadır.

Bu Ortama Yayılan Tozlar Özellikle Astım Hastalarını ve Çocukları Olumsuz Etkileyerek Sağlık Problemleri Oluşturmaktadır.

Klima Bakımları İle Bilgileri Sitemizde Bulabilirsiniz.

Klimalarımızda Görülen En Büyük Sorunlardan Bir Tanesi Gaz Problemidir.

Klima Kullanıcılarının Büyük Ölçüde Şikayeti Klimamın Gazı Bitmiş Söylemleridir.Bu Düşünce Kullanıcılar Arasında Yaygın Olmakla Beraber Yanlış Bir Düşüncedir.

Klimalar Kaplaı Devre Çalışan Cihazlardır.Tesisatta Veya İç Aksamda Herhangi Bir Yerde Kaçak Olmaması Durumunda Klimadaki Gaz Miktarında Sorun Olmamaktadır.

Klimalarınıza Müdahale Eden Teknisyen Bilinçli Bir Kimse İse Gaz Eksilmesi Durumunda Sorunun Kaynağını Araştırır.Sorunun Kaynağı Araştırılmadan Takviye Yapılan Bir Süre Sonra Tekrar Bitecek Olup Ekstra Maliyet Getireceketir.

Sorunun Kaynağı Araştırılan Klimanın Sorunu Çözülüp Gaz Takviyesi Daha Sonra Yapılmalıdır.

Klimalarımızda Sıklıkla Görülen Bir Sorunda Su Akıtması Şikayetidir.Klimaların İç Ünitelerinde Genleşmeden Kaynaklı Islanma Olmaktadır.Buradaki Su İçerdeki Kanal Yardımı İle Tahliye Hortumuna Gider.Tahliye Hortumu Yardımıylada Dış Mekana Atılır.

Su İç Kısımda Akma Yapıyorsa Tablamız veya Hortumumuz Tıkanmış Olabilir.Başka Nedeni de Düzgün Yapılmayan Montajdan Dolayı Olabilir.

Çoğunluk Arızaların Sebepleri Düzgün Kuralına Uygun Olmayan Montajlar Olarak Görülmektedir.

Klimalarınızı İlk Aldığınız Gündeki Rahatlıkla Verimde Kullanmak İstiyorsanız Mutlaka Konusunda Uzman Firmalardan Teknik Servis Desteği Almalısınız.