Kombi Arıza Bakım Servis Merkezi

Kullanım Alanları Isıtma Amaçlı Olarak Ev İşyerleri Olan Kombiler Doğalgaz Yakıcı Sınıfına Girmektedir.

Günlük İhtiyacımız Olan Sıcak Su ve Isınmamız İçin Vazgeçilmez Olan Kombilerimizin Verimli Çalışabilmesi ve Tehlike Arz Etmemesi İçin Yıllık Periyodik Bakımlarını Yaptırmamız Son Derece Önemli Bir Konudur.

Son Derece Güvenli Olan Kombiler Dışarıdan Bilinçsiz Müdahale Olmadığı Sürece Herhangi Sorunda Üzerinde Bulunan Çeşitli Emniyetler Sayesinde Kendini Korumaya Almaktadır.

Kombi Bakımları Sırasında Bu Emniyetler Dikatlice Ölçülür ve Cihazınızın Güvenli Olarak Çalışması İçin Gerekirse Fabrika Ömürleri Dolmuş Olan Parçalar Değiştirilir.

Kombilerinizi Güvenli Kullanabilmenizin Önemli Bir Başka Kuralıda Montaj Talimatlarına Uygun Olmasıdır.Hatalı Montaj Yapılan Kombiler Verimli Çalışmayacağı Gibi Hayati Sakıncalar Taşımaktadır.

Kombilerinizin İlk Çalıştırmasını Kesinlikle Yetkili Servise Yaptırmanız Gerekmektedir.İlk Çalıştırmaya Gelen Kombi Servisi Kombinizin Uyugunluğu Denetler.Bu Denetimden Sonra Cihazınız Garanti Kapsamı Altına Alınır.

Günümüzde Bacalı Kombi Tabir Ettiğimiz Normal Bacası Mekan İçinden Çıkan Cihazlar Artık Üretilmemektedir.Eski Mekanlarda Bu Cihazlar Sorun Çıkarmakta Olup Baca Çekişi Probleminden Dolayı Can Güvenliğinizi Tehlikeye Sokmaktadır.

Eski Yapılarda Bulunan Bacaların İç Kısmındaki Sıvalar Zamana Dayalı Özelliğini Yitirerek Dökülme Yapmaktadır.Bu Durum Baca Çekişini Sağlayamadığı İçin Atık Gaz Mekana Dolarak Zehirlenme Olayını Gerçekleştirmektedir.

Kullanmakta Oldugunuz Kombilerin Garantileri Devam Etmekte İse Markasının İnternet Sitesine Girerek Size En Yakın Servisine Ulaşabilirsiniz.

Kombilerinize Müdahaleyi Kesinlikle Bilinçsiz Kimselere Yaptırmayınız.Günümüzde Malesef Ek iş Olarak Kombi Tamiri  , Kombi Bakımı Yapan Şahıslardan Uzak Durunuz.

Bu Şahıslar Kombilerinize Bilinçsiz Müdahaleler  Yapması Sonucunda Geri Dönüşümü Masraflı Olacak Hatalar Yapmaktadır.Aynı Zamanda Kullanıcılarında Can Güvenliğini  Tehlikeye Sokmaktadırlar.

Kombilerinizde Herhangi Bir Sorun Olması Durumunda Cihazınızın Suyunu Kontrol Ediniz.

Kombilerinize Gelen Elektrik Şalterini Kontrol Ediniz.

Ocağınızda Gaz Olup Olmadığına Bakınız.

Sorun Bunlardan Birinde Değil İse Mutlaka Faturalı Yetki Belgeli Bir Kombi Servisine Ulaşınız.

Yapılan İşlem Karşılığında Mutlaka Faturanızı Talep Ediniz.

Göktuğ Servis Merkezimiz Yılların Vermiş Olduğu Deneyimle Siz Kullanıcılara En Uygun Çözümü Üretmektedir.

Firmamızın Yapmış Olduğu ve Değiştirmiş Olduğu Yedek Parçalar Tarafımzdan Bir Yıl Garantili Olmakla Beraber Sorun Tekrarında Hiçbir Üçret Talep Edilmemektedir.